18. ROČNÍK BESKYD RALLYE TURZOVKA

Dovoľte, aby som Vás v mene Turzovského veteran clubu privítal na 18. ročníku spanilej jazdy Beskydskou krajinou.

KOMPLETNÚ ŠTARTOVÚ LISTINU NÁJDETE TU.

Ako vyplýva už z názvu – u nás sa nepreteká ani nesúťaží .Preto chcem už na začiatku zablahoželať všetkým účastníkom k víťazstvu a pripomenúť Vám, že na každú posádku čaká v cieli pohár.

Nečakajte zložitý šípkový itinerár. Na trase sa orientujte podľa priloženého popisu a mapky. Navigovať Vás budú šípky červenej a ružovej farby a na kritických miestach aj usporiadatelia v oranžových vestách.

Súčasťou programu sú návštevy múzeí a kultúrnych pamiatok. Všade Vám ako vstupenka bude slúžiť identifikačný náramok. ktorý obdržíte pri prezentácii . Náramok platí aj ako poukážka na stravu v hoteli. Občerstvenie po trase získate za stravenky, a preto ich nestraťte.

Moravská etapa (jej itinerár nájdete TU) je zameraná na spoznávanie technických kultúrnych pamiatok. V Landeku ako aj v Dolnej oblasti Vítkovíc je dostatok času na prehliadky expozícií .Z kapacitných dôvodov sú prehliadky rozdelené do dvoch okruhov, pri prezentácii obdržíte farebne rozlíšené vstupenky, na ktorých je uvedený Váš prehliadkový okruh. Všade bude dostatok času na relax a pohodu – preto si nezabudnite pribaliť deky!

Sobotná – Slovenská etapa (jej itinerár nájdete TU) začína pohodovou dlhšou jazdou do lyžiarskeho strediska Oščadnica-Veľká Rača Dedovka. Tam na Vás okrem relaxu v krásnej prírode čaká aj jazda na najdlhšiej bobovej dráhe v strednej Európe.

Zázemie hotela Vám ponúka bezplatnú návštevu bazéna. Je tu aj možnosť využiť bowling a posilňovňu – objednávky na recepcii hotela.

Večerný program , na ktorom vždy získate aktuálne informácie začína každý deň o 21:00 hod.

Pri akomkoľvek probléme technického alebo organizačného charakteru nás kontaktujte na tel. číslach:

Vašek Dostálek 00421 905407262

Martin Dlhopolček 00420 608707803

Jakub Dostálek 00421 911218484 , 00420 723658609

Želám Vám príjemný pobyt, relax v krásnom prostredí Beskýd a veľa zážitkov v spoločnosti veteránistov.

Za Turzovský veteran club

Vašek Dostálek

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s