BESKYD RALLYE 2020

Vážení účastníci, tešíme sa , že sa už o 8 dní stretneme na 23. ročníku našej a dúfam, že aj vašej BESKYD RALLYE! 

Celý program, ktorý sme pre Vás pripravili je pohodový a môžete si ho prispôsobiť podľa vlastných preferencii. Preto si napríklad zoberte plavky – v kúpeľoch Rajecké Teplice máte 10% zľavu na vstupné, alebo turistickú obuv na krátky výstup alebo výjazd lanovkou vo Vrátnej doline.

Tohto roku sa, z nám všetkým známych dôvodov, stretneme v Žiline, kde nám zázemie poskytne hotel Holiday Inn.

Preto je tu v predstihu niekoľko dôležitých informácií: – začíname programom už na štvrtkové popoludnie 23.7. !!! o 17:30 štartuje prológ do centra ŽILINY, kde bude výstava našich krásnych vozidiel a pre Vás sme pripravili komentovanú prehliadku mesta.

– z týchto dôvodov Vás chcem požiadať o rešpektovanie času prezentácie vo štvrtok 23.7. od 12:00 do 17:30 aby sme všetko v pohode stihli – skorší príjazd nie je problém – pre oneskorencov bude prezentácia pokračovať po 20:30 hod -večera sa bude podávať v hoteli v čase 20:00 – 21:00 -slávnostné otvorenie sa spolu s krátkou rozpravou sa uskutoční v 21:00 kongresovej sále hotela. Potom Vás čaká malé hudobné prekvapenie a o 22:00 grilovačka v átriu hotela 

PARKOVANIE : 

zázemie hotela nám poskytuje dostatočnú parkovaciu kapacitu pre veteránov tak v hotelovej garáži, ako aj na stráženom parkovisku. Parkovanie sprievodných vozidiel a karavanov je zabezpečené na susednom parkovisku u futbalového štadiónu a má neobmedzenú kapacitu.

 

COVID opatrenia: 

Pre Vašu aj našu bezpečnosť rátajte prosím s tým, že v rámci prezentácie budete absolvovať meranie teploty a podpisovať čestné prehlásenie o tom, že Vám nebola nariadená karanténa. Pribaľte si prosím aj rúško –to sa vyžaduje pri vstupe do uzatvorených priestorov.

Info pre tých čo sa chystajú prísť už v stredu: 

-ubytovanie je možné od 14:00hod 

-stretnutie pre tých, čo majú záujem o spoločný večerný program, ktorý pripravuje Jakub a Timo Dostálek bude o 18:00 na recepcii hotela.

-vo štvrtok 9:30 odchod autobusu z hotela na výlet- hrad Strečno, obed Chateau Gbelany. 

Info pre tých čo zaplatili štartovné v Kč na český účet: 

V súvislosti s tým, že sa celá akcia presunula na Slovensko súvisí aj to, že my ako organizátori musíme všetky náklady uhradiť v mene euro . Pri hektickom priebehu príprav sme zabudli na to, že štartovné, ktoré ste uhradili na český účet v korunách musíme previesť na eurá. S tým súvisí konverzia pri ktorej 3350 Kč predstavuje 122,34 €. Rozdiel pri štartovnom 140€ činí 17,66€ . Rozhodli sme sa ho zaokrúhliť dolu na 15€. Tento doplatok prosím zaplaťte v hotovosti pri prezentácii. Kto z Vás si vie eurá vymeniť výhodnejšie, nás môže požiadať o vrátenie platby v korunách späť na účet a zaplatiť v mene euro v hotovosti pri prezentácii. Ďakujeme za pochopenie a prepáčte vzniknuté komplikácie.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás 

za TVC Vašek Dostálek (v prípade potreby ma kedykoľvek kontaktujte na +421905407262 ) 

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s